KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13196347
nr 1319 6347
Emil Ekman
(1880-1951), Sverige
Etsning, Fiskebåtar. Signerad, "Till brodern Einar". Motivet: 22,5x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:41:13
9/4 23:05:24
Emil Ekman
Läs mer om Emil Ekman